• 25-05-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Praktyki zawodowe można rozpocząć najwcześniej 29.06.2020r., a zakończyć 21.08.2020r.

  Termin ten ustalany jest przez ucznia w porozumieniu z pracodawcą przyjmującym go na praktykę.

  plik docx Program praktyk zawodowych II TE

  plik pdf Program praktyk zawodowych II TI

  plik doc Umowa o praktykę II TE 2020r

  plik doc Umowa o praktykę II TI 2020r

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się