• 06-09-2020

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach

  We wtorek 1. września 2020 roku na placu apelowym Zespołu Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach odbyła się inauguracja roku szkolnego 2020/2021. Radosna i smutna zarazem, gdyż autentyczna radość z powrotu do szkoły i pracy po półrocznej przerwie spowodowanej pandemią, przeplatała się z przygnębiającą atmosferą przymusu izolacji. Po raz pierwszy nie spotkała się razem cała społeczność szkolna. W odstępach godzinnych odbyły się trzy inauguracje – o godz. 9.00 dla klas I, które ślubowały na sztandar szkoły, o godz. 10.00 dla najstarszych uczniów – klas III i IV, ostatnia – z udziałem klas II.

  Apel zdominował temat procedur bezpieczeństwa i konieczności przestrzegania zaleceń sanitarnych.

  Pani Dyrektor Ewa Cywińska przedstawiła nowych nauczycieli i dokonała oficjalnego rozpoczęcia roku szkolnego.

  Apel zakończył się minutą ciszy, którą uczciliśmy pamięć ofiar II wojny światowej.

  Czeka nas trudny rok – nietypowy, inny niż wszystkie dotychczasowe, wymagający większej ostrożności i odpowiedzialności. Pamiętajmy, że jeszcze nigdy w tak wielkim stopniu nie odpowiadaliśmy za zdrowie nie tylko swoje, ale i wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły!

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się