• 20-03-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” jest częścią projektu „Lekcje z ZUS”, do którego nasza szkoła przystąpiła. 

  W dniu 15 marca 2019 r. w Szczecinie odbył się drugi, wojewódzki etap Olimpiady. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice klasy pierwszej Technikum Ekonomicznego: Nikola Bąk, Kaja Dębowska i Oliwia Kuzdak. Dziewczyny dały z siebie wszystko, konkurując z pozostałymi dziewiętnastoma drużynami. Niestety test okazał się na tyle trudny, że żadna ze szkół nie zdobyła wymaganej ilości punktów. Tym samym żadna z drużyn nie zakwalifikowała się do etapu centralnego. 

  Cieszymy się z udziału naszych uczniów w projekcie, ponieważ wiedza zdobyta w trakcie jego trwania, niewątpliwie jest przydatna, zwłaszcza w zawodzie ekonomisty.

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się