• 12-10-2019

  Data opublikowania

 •  

   

  GALA "HUMANISTA ROKU"

   

  24 października 2019 roku w Zespole Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach odbędzie się

  uroczysta Gala „Humanista Roku”,

  której głównym celem jest uhonorowanie młodego, zdolnego i aktywnego człowieka

  o zainteresowaniach humanistycznych.

  Fundatorem nagrody jest pan Stanisław Hawryszko.

  Patronami nagrody są dziadkowie pana Stanisława – Franciszka i Jan Głowaccy.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się