• 21-12-2018

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • W dniu 20.12.2018 r. na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku został zorganizowany Wojewódzki Finał "Licealiady" w Unihokeju chłopców.

  Turniej zgromadził dziesięć zespołów, które grały w dwóch grupach, z których najlepsze awansowały do półfinałów. Drużyna naszej szkoły w składzie: Gronkowski Wiktor (I TMR), Popławski Aleksander (I MPS), Serafin Dawid (I MPS), Klejna Marcin (I TMR), Grabarczyk Kamil (I MPS), Muszyński Tomasz (I MPS), Kornas Dawid (II MPS) zajęła VIII pozycję pokonując takie zespoły jak Świdwin oraz Koszalin.

  Należy podkreślić, że prawo startu w rozgrywkach miało blisko 130 szkół ponadgimnazjalnych

  z województwa zachodniopomorskiego, a więc VIII miejsc  w tak licznym gronie należy uznać za duże osiągnięcie. 

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się