• 05-12-2018

  Data opublikowania

 • Estera Witkowska

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Dnia 26 listopada br. w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Szczecinie odbył się finałowy etap wiedzy o świętym Stanisławie Kostce. Udział wzięło 206. uczniów z 17. szkół naszego województwa. Celem konkursu było poznanie życia świętego patrona młodzieży, popularyzacja jego drogi do świętości oraz zachęcenie do naśladowania jego życia. Naszą szkołę reprezentowało piętnastu uczniów: Łukasz Pawluk (IV TMR), Nikola Nowakowska (III TE), Agnieszka Sędłak (II TE), Karolina Olejniczak (III TE), Maciej Morka (III TŻ), Wiktoria Hus-Kuś (II TE), Patrycja Farbotko (III TE), Andrzej Ryś (III TPS), Tomasz Socha (IV TI), Alicja Mierzwiak (II TE), Dominika Jaworska (II TE), Natalia Adamiak (III TE), Kacper Gątarek (II TPS), Kamila Włodarczyk (III TE) i Hubert Soroka (I MPS). Uczniowie zmierzyli się z trzydziestoma pytaniami otwartymi i zamkniętymi w czasie 45 minut. Należą się ogromne podziękowania dla wszystkich uczniów z naszej szkoły, za podjęty trud i za zaangażowanie w poznawanie biografii świętego Stanisława. W sposób szczególny gratulujemy Łukaszowi Pawlukowi, który w kategorii szkół średnich otrzymał wyróżnienie.

  Niech święty Stanisław Kostka - patron młodzieży, wyprasza potrzebne dary u naszego Pana na waszej młodzieńczej drodze życia!

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się