• 11.11.2017 09:16

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pyrzycach zapraszają dyrektorów szkół, pedagogów oraz doradców zawodowych do udziału w obchodach II Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych "Odkryj swój talent", które odbędą się 20 listopada 2017 r. o godzinie 9:00 w Zespole Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach.

  PROGRAM:

  9:00 Powitanie uczestników

  9:05 Szkolnictwo zawodowe - dobre praktyki - Paweł Palczyński, dyrektor ZS Nr 2 CKU

  9:20 Rola kształcenia zawodowego w życiu młodego człowieka - Teresa Mamos, dyrektor PPP w Pyrzycach

  9:35 Wioska ginących zawodów. Oferta Młodzieżowego Centrum Kariery w Pyrzycach - Marta Czarnof, doradca zawodowy MCK w Pyrzycach

  9:50 Młodzież na rynku pracy - Alicja Pajor-Kubicka, doradca zawodowy PUP w Pyrzycach

  10:05 Funkcjonowanie sieci współpracy i samokształcenia doradców zawodowych. Doradztwo zawodowe w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pyrzycach - Jolanta Dubicka, doradca zawodowy PPP w Pyrzycach

  10:20 World Coffee

  10:40 Warsztaty dla zaproszonej młodzieży

  11:30 Występ artystyczny młodzieży ZS nr 2 CKU w Pyrzycach

  12:00 Zakończenie

  Zapraszamy do udziału w warsztatach umiejętności zawodowych 6-osobowe grupy młodzieży ( wraz z opiekunem ) z każdej szkoły chętnej do udziału w II Europejskim Tygodniu Umiejętności Zawodowych "Odkryj swój talent"

  Na zgłoszenia w formie elektronicznej na adres mailowy szkoły ( zsrcku@wp.pl ) czekamy do 16 listopada 2017 r. do godz. 12-stej.

  W razie pytań proszę o kontakt z p. Beatą Pawłowską, tel. 91 570 10 12 wew. 23 lub z sekretariatem szkoły.

  Dyrektor Poradni - Teresa Mamos

   Dyrektor Szkoły - Paweł Palczyński

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się