• 28-09-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Europejski Dzień Języków

  (Europäischer Tag der Sprachen)

  W piątek 25 września 2020r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Europejskich. Celem tego wydarzenia było ukazanie różnorodności językowo-kulturowej na całym świecie, uświadomienie korzyści płynących z uczenia się języków obcych oraz podkreślenie ich roli i znaczenia w naszym życiu. Z tej okazji klasa IV TE przygotowała plakaty tematyczne, którymi udekorowała szkołę. W tym dniu odbywały się nietypowe lekcje, które składały się z gier, zabaw i quizów
  w języku niemieckim.

  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom.

  Nauczyciele języka niemieckiego

  Katarzyna Banaszczyk
  Małgorzata Cichocka

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się