• 19-06-2018

  Data opublikowania

 • Estera Witkowska

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 •  

  ROZPOCZĘŁY SIĘ EGZAMINY ZAWODOWE

   

  Dnia 19 czerwca 2018 r. w Zespole Szkól Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach rozpoczęły się egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Sesja czerwiec – lipiec 2018 zaczęła się egzaminem pisemnym ( teoretycznym ), do którego przystąpiło aż 170 osób. Od godziny 10:00 uczniowie i słuchacze zmagali się z rozwiązywaniem arkuszy egzaminacyjnych z 12 kwalifikacji.

  Od 22 czerwca do 2 lipca 2018 r. będą trwały egzamin praktyczne w poszczególnych zawodach. Egzamin praktyczny jest przedsięwzięciem niezwykle skomplikowanym pod względem organizacyjnym. Dla każdego ucznia lub słuchacza trzeba przygotować indywidualne stanowisko robocze w celu wykonania zadania egzaminacyjnego. Wymagania co do wyposażenia i potrzebnych materiałów ustalane są przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

  Od 31 sierpnia 2018 r. uczniowie będą mogli odbierać wyniki egzaminów zawodowych wraz z certyfikatami, które potwierdzą zdobyte przez nich umiejętności.

  Życzymy wszystkim zdającym POWODZENIA !!!

  Estera Witkowska

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się