• 03-10-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • 3 października, w pochmurny, deszczowy i wietrzny czwartek dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego – na przekór pogodzie - zorganizowały w szkole Dzień Uśmiechu. Charakterystyczne żółte buźki pojawiły się w całej szkole, a uczniowie zostali "opieczątkowani" uśmiechami :)

  Każdy powód jest dobry, by świętować ten dzień!

  Śmiech to zdrowie!

  Uśmiech to najlepszy upiększający kosmetyk!

   

  Życzymy wszystkim duuuuuuuużo uśmiechu i miłego dnia!

  Samorząd Uczniowski :)

   

  [Zdjęcia wkrótce]

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się