• 07-10-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • DZIEŃ  UŚMIECHU  W  ZS NR 2 CKU W  PYRZYCACH  (7 października)

  Każdy powód jest dobry, by się uśmiechać, a co dopiero Dzień Uśmiechu!

  Samorząd Uczniowski tego dnia starał się wywołać jak najwięcej uśmiechów i rozdawał wszystkim uśmiechnięte buźki. Tego dnia powstało wiele bardzo optymistycznych zdjęć :)

  Śmiejcie się jak najwięcej i jak najczęściej, bo śmiech to zdrowie! :)

  Samorząd Uczniowski

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się