• 14-10-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • 13 października - w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie Rady Pedagogicznej, na którym uczniowie z Samorządu Uczniowskiego zaprosili nauczycieli i pracowników szkoły na pokaz krótkiego filmiku, nagranego specjalnie na tę okazję, wręczyli kwiaty i złożyli życzenia. A że akustyka sali nie dopisała, życzenia uleciały, mało słyszalne....

  Powtarzamy je więc, prosto z serca!

   

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  dziękujemy Państwu za to, że jesteście z nami zawsze

   – na dobre i teraz – w tym trudnym czasie...

  Dziękujemy za to, że wysłuchacie, doradzicie, pocieszycie.

  Dziękujemy za pomoc i otuchę,

  za mocne słowa motywujące do nauki,

  za cierpliwość, wytrwałość i konsekwencję.

  Za to wszystko, co jest takie trudne,

  a przecież stanowi istotę Państwa codziennej pracy.

  Za każdy trudny i każdy wspaniały dzień!

   

  Życzymy dużo, dużo dużo zdrowia,

  pogody ducha, dobrego humoru,

  samych sukcesów i spełnienia marzeń!

   

  Samorząd Uczniowski

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się