• 11-10-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • W piątkowe przedpołudnie, 11 października, trzy dni przed Dniem Edukacji Narodowej, członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z wychowankami internatu zaprosili dyrekcję, nauczycieli i pracowników szkoły na uroczysty apel, by w obecności całej społeczności szkolnej podziękować, wyrazić wdzięczność i złożyć życzenia.

  Uroczystość uświetniła obecność gości: Pani Wicestarosty Ewy Gąsiorowskiej – Nawój oraz członków Rady Rodziców – Pana Mariusza Gontarza i Pani Katarzyny Piekarskiej.

  Uczniowie z samorządu oraz internatu, w prezencie dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, przedstawili montaż słowno - muzyczny pod tytułem "Szkolny kalejdoskop", (w którym – sądząc po reakcji widzów – najbardziej podobała sie piosenka złożona z tekstów nauczycieli:), wręczyli róże i złożyli życzenia. 

  Wszyscy uczcili również minutą ciszy tych pedagogów i pracowników, którzy odeszli na zawsze, 

  a którzy nadal żyją w naszej pamięci i w naszych sercach ...

  Joanna Pniewska
  Emilia Chrzanowska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się