• 12-06-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Dnia  07.06.2019 r. uczniowie klasy III TMRiA uczestniczyli w Dniach Pola, których organizatorem była Poznańska Hodowla Roślin w Nagradowicach (województwo wielkopolskie).

   

  Uczniowie wzięli w:

  - ciekawych wykładach dotyczących promocji środków ochrony roślin,

  - otwarciu najnowocześniejszej linii do zaprawiania i pakowania nasion,

  - zwiedzaniu Stacji Hodowli Roślin,

  - prezentowaniu odmian i technologii uprawy na polach demonstracyjnych.

   

  Dla naszych uczniów przygotowano mnóstwo atrakcji. Mogliśmy obejrzeć najnowocześniejsze maszyny rolnicze od czołowych producentów, spotkać się z przedstawicielami instytucji rolniczych, a także po prostu miło spędzić czas, np. podczas degustacji wspaniałych polskich produktów spożywczych.

   

  Dziękujemy organizatorom  i współorganizatorom za zaproszenie.

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się