• 08-11-2018

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Dzisiaj odbyła się debata finałowa pomiędzy uczniami klasy IV TŻ, IV TMR/TI. Uczniowie stoczyli starcie w temacie "Tadeusz Kościuszko - słusznie określany mianem bohatera narodowego i patrona mojej szkoły" Strony afirmacji i negacji wykazały się ogromną wiedzą oraz ciętą ripostą. Debata przebiegała pod okiem pani Emilii Kejs. Gościem specjalnym debaty była pani pedagog Beata Pawłowska.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się