Zespół Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach z Certyfikatem ZACHODNIOPOMORSKIEJ SZKOŁY Z ŻYCIEM

26 września 2018 roku za organizację na rzecz fundacji DKMS akcji #KOMÓRKOMANIA mającej na celu aktywne budowanie świadomości młodzieży w zakresie walki z nowotworami krwi oraz powiększenie bazy potencjalnych  Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych zostaliśmy wyróżnieni wcześniej wspomnianym Certyfikatem.

Do akcji #KOMÓRKOMANIA przystąpiliśmy po raz pierwszy, jednak nie pierwszy raz rejestrowaliśmy potencjalnych Dawców szpiku.

Od 2010 roku systematycznie organizujemy "Wampiriady’’. Mamy to szczęście, że w naszej szkole uczą się młodzi świadomi ludzie. Młodzież otwarta na drugiego człowieka, z dużymi pokładami empatii, bezinteresowności, chęci pomocy potrzebującym. Od tego czasu zarejestrowaliśmy 228 potencjalnych dawców szpiku kostnego oraz oddaliśmy ponad 40 litrów krwi. Nie mówimy dość.

Już 31 października 2018 roku kolejna "Wampiriada”. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w akcję Honorowego Oddawania Krwi. Miejsce poboru Ambulans przy Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach w godzinach od 8.00 do 12.00.

Serdecznie dziękuję uczniom naszej szkoły. Ten Certyfikat to Wasz Sukces!

Beata Pawłowska
Koordynator Akcji

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie

© 2021 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj