• 13-10-2020

  Data opublikowania

 • Kochani Przyjaciele, Szanowni Mieszkańcy Gminy Pyrzyce.

  Miło jest nam poinformować, że zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego Gminy Pyrzyce projekt uzyskał pozytywną ocenę i został zakwalifikowany do etapu głosowania. Jeśli uzyskamy odpowiednią liczbę głosów szpital otrzyma dofinansowanie na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego. Jeśli zagłosujecie zakupiony aparat USG do poradni kardiologicznej o wartości 100.000,00 zł, dzięki czemu będzie możliwe wykonywanie w szpitalu specjalistycznych badań diagnostycznych na najwyższym poziomie.

  Link do głosowania:

  https://pyrzyce.budzet-obywatelski.org/glosowanie

  Będziemy również bardzo wdzięczni za informowanie o głosowaniu Waszych rodzin, znajomych i przyjaciół.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się