• 10-10-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Sekretne życie drzew, P. Wohlleben

  Magia drzew, D. Hageneder

   

  Motyw drzewa:

  Mitologia Greków i Rzymian

  Biblia

  Pieśń o Rolandzie

  Na lipę, J. Kochanowski

  Laura i Filon, F. Karpiński

  Król Olch, J. W. Goethe

  Gloria victic, E. Orzeszkowa

  Limba, A. Asnyk

  Ludzie bezdomni, S. Żeromski

  Ballada o drzewach, E. Bryll

  Wysokie drzewa, L. Staff

  Drzewa, C. K. Baczyński

  Władca Pierścieni. Dwie wieże, R.R. Tolkien

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się