• 11.11.2017 09:22

  Data opublikowania

 • Beata Pawluk-Duńska

  Osoba publikująca

 •  

  E-mail osoby publikującej

 • 10 listopada 2017 roku w Zespole Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach odbył się apel z okazji "Święta Odzyskania Niepodległości".

  Spotkanie młodzieży i nauczycieli miało dwa cele. Pierwszy to przypomnienie ważnych dat i wydarzeń z historii Polski, które każdy Polak powinien znać. Drugi cel, to oddanie honoru tym, którzy cierpieli i ginęli za ojczyznę. Oba cele zostały zrealizowane.

  Na zakończenie apelu młodzież dumnie i głośno zaśpiewała hymn polski. W ten sposób dała wyraz szacunku tym wszystkim, dla których wolna Polska pozostała w sferze marzeń przez 123 lata.

  Beata Pawluk-Duńska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się