• 18-03-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • 13.03.2019 r. w Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach odbyło się „Aktorskie Czytanie – poezja o miłości”. Ideą tego spotkania było rozwijanie chęci czytania wśród młodzieży. Istotną rzeczą jest również rozwijanie aktorskich uzdolnień u młodzieży.

  W „Aktorskim Czytaniu – poezja o miłości” wzięło udział 12 uczniów z różnych klas. Cieszy fakt, że chętnie brało udział wielu uczniów z klas pierwszych. Organizatorami tego spotkania w formie „kawiarni” były panie: Ewa Trusiewicz, Beata Pawluk-Duńska, Monika Żak. Panie zadbały o przygotowanie uczniów, ale również o wystrój, który oddał atmosferę młodopolskiej kawiarenki z nutą dekadentyzmu.

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się