• 03-09-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • M. Cywińska, A. Jankowska

  Twórca tekstu

 •             Dnia 2 września 2019r. delegacja z Zespołu Szkół nr 2 CKU w Pyrzycach wraz z p. wicedyrektor Jolantą Kocanowską-Hajduła wzięła udział w uroczystych obchodach upamiętniających 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Uroczystość ta miała miejsce pod pomnikiem „Pamięci” w Pyrzycach.

  Opiekunowie pocztu sztandarowego
  M. Cywińska, A. Jankowska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się