• 03.03.2021 12:15

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Joanna Pniewska

  Autor tekstu

 • SAMORZĄD  UCZNIOWSKI PRZYPOMINA:

  2 marca – kolejna rocznica zakończenia walk o Pyrzyce

   

  Jeszcze 76 lat temu – walka i  krew w obronie miasta. Dziś – radość i przyjemność z wycieczki rowerowej po Pyrzycach, czyli radość i przyjemność z wolności i pokoju w piękny, słoneczny dzień...

  Autorka zdjęć: Wiktoria Pawlik II TŻiUG(5)

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się