• 10.11.2020 23:16

  Data opublikowania

 • Emilia Kejs

  Autor tekstu

 • 11 listopada – to ważny dzień dla wszystkich Polaków. Jednak w tym roku nie będzie wyglądał jak zawsze. W szkole nie zabrzmi hymn Polski, nie spotkamy się na apelu…

  Aktualna sytuacja epidemiologiczna kraju uniemożliwia Nam wspólne świętowanie.

  A My musimy w szczególności zadbać o zdrowie Nasze i Naszych najbliższych.

   

  Wywieśmy biało-czerwone flagi na budynkach naszych domów - uczcijmy Narodowe Święto Niepodległości poprzez eksponowanie naszych barw narodowych.

  Włączmy się do ogólnopolskiej akcji: „Niepodległa do Hymnu” poprzez odśpiewanie hymnu narodowego w gronie rodzinnym (o godzinie 12.00).

   

  Nie chcemy jednak całkowicie zrezygnować z działań szkolnych, które w sposób chociażby symboliczny upamiętniłyby te wydarzenia.

  Dlatego przeprowadziliśmy sondę on-line wśród uczniów Naszej szkoły oraz ich rodzin na temat zabytków, miejsc, postaci, wydarzeń, dzieł sztuki i tradycji, bez których nie wyobrażają sobie Polski oraz swojej małej ojczyzny.

  Poniżej prezentujemy wyniki.

  Miłego Dnia Niepodległości,
  Emilia Kejs, Izabela Kała-Konowaluk

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się